صفحه ها
دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11006
تعداد نوشته ها : 7
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
محمد ابراهيمي
فعلا وقت فکر کردن به دربی را ندارم!
قلعه نویی: استقلال متکی به یک بازیکن نیست!//عنایتی قطعا استقلالی می شود
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی تیم استقلال تهران گفت: تیم من متکی به یک یا دو بازیکن نیست.
امیر قلعه نویی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، با اشاره به عدم حضور جان واریو در بازی این تیم مقابل استقلال اهواز گفت: جان واریو بازیکن بسیار خوبی است و به تیم نیز کمک های زیادی کرده است اما استقلال متکی به یک بازیکن نیست و ما یک تیم هستیم ضمن این که ما بازیکن بزرگی چون جباری را در ترکیب خود داریم.
وی ادامه داد: در اهواز کار سختی را در پیش داریم زیرا تیم استقلال اهواز از مربی دلسوزی مانند میثاقیان بهره می برد و بسیار متفاوت تر از نیم فصل اول بازی خواهد کرد ضمن اینکه از شرایط میزبانی هم بهره می برد.
وی افزود: من ترکیب تیم را در مقابل اهواز به صورت کاملا هجومی می بندم و مایلم تا در این دیدار نیز با هر سه امتیاز کامل از زمین مسابقه خارج شویم تا بتوانیم همین اختلاف امتیازی را با سایر رقبا حفظ کنیم.
قلعه نویی در ادامه با تاکید براینکه فعلا به دربی فکر هم نمی کند گفت: تیم ما قبل از بازی با پرسپولیس دو بازی حساس دارد که ابتدا باید از این بازی ها سربلند بیرون بیاییم سپس در خصوص دربی فکر می کنم.
قلعه نویی درخصوص زمان دربی که پیش از این باشگاه استقلال با آن به مخالفت پرداخته بود به ایسکانیوز گفت: صحبت هایی با عزیز محمدی انجام دادیم که بسیار مفید بود و به تعامل رسیدیم ضمن آنکه باید پذیرفت که تنها عزیز محمدی درباره زمان دربی تصمیم گیرنده نیست.
وی در رابطه با جذب عنایتی و صحت و سقم مذاکرات او با تیم های دیگر اظهارداشت: در خصوص عنایتی صحبتی نمی کنم و فقط می گویم عنایتی به محض اتمام قرارداد خود با الوصل قطعا به استقلال ملحق می شود.
مربی تیم استقلال در خصوص تیم ملی عنوان کرد: جای بسیار خوشحالی برای من است که پنج بازیکن از تیم استقلال در تیم ملی حضور دارند و به اعتقاد من باید نفراتی که به تیم دعوت می شوند افزایش پیدا کند زیرا در تیم استقلال بازیکنانی بازی می کنند که استحقاق حضور در تیم ملی را دارند.
قلعه نویی در رابطه با داور دربی که از گزینه های داخلی استفاده می شود به ایسکانیوز گفت: پیش از این نیز گفته بودم که داور ایرانی هم می تواند قضاوت دربی را بر عهده بگیرد و امیدوارم همه هواداران دو تیم با حمایت خود از داور کاری کنند داور ایرانی بتواند از این آزمون سخت بیرون آید.
وی در پایان درخصوص رینالدو اظهارداشت: او مدت یکماه بود که بازی فشرده انجام نداده بود و باید آماده می شد اما در حین انجام تمرین مصدوم شد که مصدومیت وی تا چند روز آتی بر طرف می شود و او می تواند استقلال را همراهی کند

دسته ها : اخبار ورزشی
پنج شنبه دهم 11 1387
X